1 stycznia 2013

Zmartwychwstanie


Ci, którzy śledzą profil bloga na Facebook wiedzą pewnie, że pod koniec października byłam na jednym z lepszych koncertów w swoim życiu, a także miałam okazję poznać osobiście blogera kulinarnego, którego pracę i talent podziwiam od lat - Arka z Eat After Reading. Wieczór w Londynie był szalenie ciekawy, o moich wrażeniach z koncertu i ostatniej płycie Dead Can Dance możecie przeczytać w nowym wydaniu Miesięcznika Ludzi Wolnych LIBERTAS. Być może lubicie Dead Can Dance, a może jesteście po prostu ciekawi dlaczego zmartwychwstanie? Zapraszam serdecznie do mojej recenzji.


9 komentarzy:

 1. Bardzo mi się podobają zmiany na Twoim blogu, zwłaszcza nagłówek :).
  Spełnienia marzeń w Nowym Roku!

  OdpowiedzUsuń
 2. Szanowni Państwo!

  Jestem studentką Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie A.Mickiewicza na specjalności Nowe Media. Prowadzę badanie naukowe dotyczące blogów kulinarnych w Polsce. Wszystkich autorów blogów kulinarnych zachęcam do wypełnienia ankiety. Zajmie to Państwu jedynie ok. 1 - 2 minut. Wyniki zostaną zaprezentowane w pracy naukowej dotyczącej charakterystyki bloga jako nowej formy komunikacji społecznej.

  Ankieta dla autorów blogów kulinarnych: www.ebadania.pl/97797035d63e99d8

  Dziękuję za poświęcony czas,
  Agata Ornafa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wypełniłam, jak tylko zobaczyłam ten komentarz. Mam jedynie poślizg z odpisywaniem. ;) Powodzenia z pracą naukową. :)

   Usuń
  2. Witam ponownie,
   dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w moim sondażu :) Dzięki Waszym 381 ankietom, udało mi się napisać w zeszłym roku pracę magisterską i obronić ją z wynikiem bardzo dobrym. W tym roku na podstawie udzielonych przez Was odpowiedzi powstała książka "Blogi kulinarne - pyszna historia Internetu". Zapraszam wszystkich do lektury! :)

   http://wydaje.pl/e/blogi-kulinarne-pyszna-historia-internetu

   Usuń
 3. Wow, ale superancko :D

  Wszystkiego wspaniałego w 2013 :D

  OdpowiedzUsuń
 4. bardzo lubię i lubiłam Dead.., cieszę się, no i jestem wielbicielką głosu i talentu Lisy Gerrard :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję Wam za odwiedziny i miłe słowa, pozdrawiam ciepło! :)

  OdpowiedzUsuń

Wściubisz nochal? Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz po sobie ślad. Zapraszam i pozdrawiam! :)